محل تبلیغات شما
 

⁉️چرا برای حل مشکلمان وقتی ما میتوانیم شفاهی دعا کنیم و از خدا بخواهیم ، باید به دعانویس مراجعه کنیم و دعای کتبی بگیریم؟!

      اولا دوستان عزیز ، دعا چه شفاهی و چه کتبی ، یعنی طلب کمک و درخواست از خداوند .
دعای کتبی هم در اصل طلب کمک از خداست و دعانویس فقط وسیله و واسطه هست.

دوما موضوع فقط نوشتن و گرفتن دعا نیست.
اگر شخص زیر سحر یا طلسم باشه چه کسی می‌تونه اینو تشخیص بده و باطل کنه؟
شخصی که بخاطر سحر و طلسم ، حال جسمی و حتی روحیش به هم ریخته ، و هر چی دکتر هم میره و هر چی آزمایش میده چیزی معلوم نمیشه ، و از نظر پزشکی تشخیصی داده نمیشه، باید به کی مراجعه کنه؟
شخصی که جن زده شده اگه پیش دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب هم بره ، آیا بهش میگن که شما جن زده شدید ؟ آیا میتونن تشخیص بدند؟ هزارتا عیب و ایراد مغزی و عصبی روی بنده خدا میزارند و دو هزارتا قرص اعصاب و روان به خوردش میدن، بعد از چند ماه هم کارش به آسایشگاه روانی کشیده میشه.

و سوما ، هر چیزی در این دنیا و کائنات آثاری داره .
وقتی دعایی روی کاغذ نوشته میشه ، در اصل یک چیزی خلق شده و دستوری به موکلین آن دعا داده میشه که کار مورد نظر رو انجام بدن ، و هر چیزی که خلق میشه ،یکسری آثار در کائنات بوجود میاره .
شاید شنیده باشید که  بعضی از غربی ها که اعتقادی به دعانویسی ندارن ، ولی میگن هر آرزویی دارید روی کاغذ بنویسید و در صندوقچه ای نگهداری کنید.

بله دعای شفاهی هم آثار داره ، ولی دعای کتبی ، چون در نظام طبیعت و کائنات چیز جدیدی خلق شده ، به ناچار و بخاطر وجود قانون عمل و عکس العمل ، که هر عملی عکس العملی داره، کائنات مجبوره هر چه زودتر جواب بده .

اینکه میگیم کائنات ، منظورمون همون موکلین هستند.
همانطور که میدونید ، خداوند تمام امورات جهان رو توسط موکلین اداره می‌کنه . این موکلین هستند که امورات جهان رو انجام میدن و کارهای اجرایی بر عهده ی موکلان هست .

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی